Astrokonstelace

02. 04. 2016, Nejen pro ženy

Astrokonstelace

 

Ve čtvrtek 31.3.2016 od 18.00 jsem se zúčastnil v centru Prahy astrologických konstelací. Kurs vedl Michal Hruška. Shodou okolností připadalo datum konání na poslední čtvrť měsíce, kdy držím půst.

 

Mám za sebou cca roční výcvik ve firemních konstelacích a několik seminářů rodinných konstelací. „Astrokonstelace“ pro mě byly úplná novinka. 

Za 3 hodiny jsme zvládli 3 konstelace, velmi výživné.

 

Před první konstelací Michal pustil hudbu a uvedl, které planetě ta hudba odpovídá.

 

Konstelaci si nás chtělo postavit 7 a Michal nechat rozhodnout pomocí tahání sirek.

Celkem se losovalo dvakrát, já jediný jsem nelosoval ani jednou, protože ať nechal Michal kolovat los zleva, či zprava, vždy si sirku vytáhl člověk těsně přede mnou.

 

Asi protože jsem na sobě měl motorkářské tričko, černé kalhoty a nákotníky z Thajského boxu, nedivil jsem se, když si mě vybrala paní za planetu Mars. Cítil jsem se velmi bojovně a když se mi něco nelíbilo, okamžitě jsem vystartoval do konfliktu. Užíval jsem si tu bojovou energii. Bylo mi jasné koho respektuji, koho ne a koho bych nejraději zmlátil. A to tak, že okamžitě. Když mě něco napadlo, hned to šlo ze mě ven, a to dost hlasitě.

Stál jsem v konjunkci s jinou planetou. Dodneška jsem mlhavě tušil, co je to konjunkce, teď to vím naprosto přesně. Cítil jsem se silně přitahovaný k jiné planetě a stál jsem těsně vedle ní a občas jí objímal. To je konjunkce, přátelé. 

 

V druhé konstelaci jsem stál za Saturn. V něčem byla energie podobná - hodně věcí mi byla jasných, jak mají být. Na rozdíl od předchozí role jsem klidně počkal, než jsem cokoliv řekl. Vnímal jsem daleko víc řád a celek. Když něco nebylo podle řádu, ohradil jsem se. Nechápal jsem, jak ostatní můžou nevidět úplně jasné věci.

 

Do třetice si mě vybrala další dáma za Merkur. A navíc v konjunkci s další planetou, s velmi silnou konjunkcí, až mě Michal upozorňoval, že si není jistý, jestli do konstelace nemíchám energie, které tam nepatří. Podle mě jsem byl v roli. Všechno jsem chtěl hned. Byl jsem těkavý a měl chuť provokovat některé planety. Mohl jsem se hýbat a taky jsem se hýbal. Když mě Michal vyzval, ať se soustředím, nešlo to. Bylo to na mě moc pomalé. Potřeboval jsem toho tolik stihnout, tolik zažít!

 

Všechny 3 konstelace jsem si opravdu užil. Účastníci tipovali podle mých rolí, že jsem musel mít ve škole plno poznámek. Zklamal jsem je, býval jsem vzorný chlapec s asi 2 poznámkami za celou školu a výborný hráč šachů. O to víc jsem si užil ty 3 role, kdy mě ostatní nezajímali a co na srdci, to (různě rychle) na jazyku, nebo vyjádřené pohybem a gestem. 

 

 

Pokud budu moci, zejména časově, rád na další astrologické konstelace k Michalovi půjdu. Láká mě si vyzkoušet i další planety - bráno postupně od slunce:

Slunce - lákalo by mě. Největší, životadárné. 

Merkur - super zkušenost!

Za Venuši si mě asi hned tak někdo nevybere

Země - ta v konstelacích nestojí, na ní jsme se narodili

Luna (měsíc) - asi taky zatím není moc role pro mě

Mars - výborný zážitek!

Jupiter - láká mě

Saturn - výborný zážitek!

Uran - třeba se někomu budu do jeho konstelace za rebela hodit

Neptun - jsem ryba, tak jako Neptun bych byl určitě výborný

Pluto - nevím. Ale otázky života a smrti - proč ně.

 

Jsem moc vděčný, že jsem si tyhle role užil.

 

Více o Michalovi a astrokonstelacích se můžete dozvědět na jeho webu astrologicke-konstelace.cz

 

 

 

Aleš Pektor

www.lektor.cz

 

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference