Čím si schováte oči před sluncem?

Pánové volte decentnost!
 
Pánské brýle nezaznamenávají tak velký rozmach jako dámské, ale patrný je poměrně velký návrat do minulosti. Trendem jsou stínovaná skla, většinou bez obrouček, nebo naprosto klasické černé brýle – typ „italky“(velké s širokými postranicemi), nebo decentní hnědé obroučky. V barvách skel převládá stínovaná hnědá, nebo vystínování od šedé do černé.
 
Dámy si zahrají na Bardotovou
Největším nastupujícím trendem sezóny jsou obrovské hranaté tvary ve stylu sedmdesátých let. Zkrátka brýle typu Brigitte Bardotové. Pozor, ne kulaté. Frčí typy bez obrouček s nezvyklým stínováním skel, například od hnědé, která přechází do zelené barvy. N jsou také světlounce růžová, nebo čistá bílá skla, působící dioptricky. Ještě doznívá loňská pastelová barevnost. Obroučky převažují černé, ze želvoviny, nebo se zvířecími potisky, jako je leopardí kůže.
 
Nejžhavější tip letní sezóny!
Zcela novým trendem, který se ale také vrací z minulosti, jsou letecké brýle. Zatímco dříve měly tenké kovové obroučky, dnes jsou plastikové a silné. U brýli je nutné rozlišovat, zda je nosíte jako módní doplněk, nebo z praktických důvodů – třeba k vodě. V případě doplňku volte světloučké růžové, nebo bílé. Pro pobyt venku a u vody jsou určeny velké, tmavé brýle v barvě černé a hnědé. Odvážnějším ženám doporučujeme leopardí obroučky.
 
 

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.