Denim: Víte jak ho letos nosit?

1. kalhoty
 
V klasických „leviskách“ sice ven vyrazit můžete, ale přiznejme si to - příliš parády v nich neuděláte. Raději sáhněte buď po bokovkách s rovně střiženými nohavicemi, anebo po džínách s pasem vyšším, ale zato nohavicemi rozšířenými. Pozor – jiné kombinace nezkoušet! A barvy? Modré – světlé i tmavé. Jen ne moc vyšisované.
 
2. šaty
 
Vyzkoušejte takové, které mají krátký rukáv a límeček a jsou propínací na knoflíky. Délka nerozhoduje – můžete si dovolit mini i kousek pod kolena (delší ale ne!). Několik horních (popřípadě i spodních) knoflíčků provokativně nedopínejte a připněte si na hruď nějaký efektivní náhrdelník…
 
3. Sukně
 
Zde, stejně jako u kalhot, máte na výběr ze dvou alternativ. Nosí se buď tmavé mini sahající zhruba do půlky stehen, anebo o něco málo delší (těsně nad nebo pod koleno) světle modré sukýnky do „áčka“.
 
 
4. Co k denimu nosit?
 
Horkým tipem na přehlídkách bylo džínovinu kombinovat s bílými botami. Trochu nezvyklé, ale výsledek úchvatný!
 

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.