V ČR se konečně probouzí životní styl Wellness!

V ČR se konečně probouzí životní styl Wellness!

„Dopřejte si relax, zpomalte své tempo, omládněte!“ Těmito hesly jsme v poslední době čím dál více povzbuzování, abychom si objednali nějaký wellness pobyt. Co je vlastně wellness? Slůvko wellness vychází z anglického spojení well-being, tzn. dobře se cítit, být v souladu sám se sebou, harmonizovat kulturu těla, mysli i ducha. Wellness je cesta ke zlepšení zdravotního stavu i duševní pohody. Jak toho ale dosáhnout, když žijeme v hektické době, jsme upracovaní a na cvičení v posilovně nebo v tělocvičně nemáme čas ani náladu? Řešením může být Wellness víkend v hotelu, který je vybaven wellness centrem. Aktivní wellness programy jsou sestaveny tak, aby pohyb střídal relaxaci a odpočinek. S instruktorem můžete absolvovat severskou chůzi - tak zvaný nordic walking, projet se na kole nebo si zahrát golf. Aktivní pohyb vystřídá relaxace. Ponořte se do vířivky, vstupte do sauny a následně se zchlaďte v relaxačním bazénku. Za krátkou dobu se budete cítit jako znovuzrození;-) Ale wellness není jen o sportu a pobytu v sauně. Nechte se hýčkat v rukou specialistů masážemi nebo si dopřejte čokoládové zábaly. Vychutnávejte kulinářské speciality a užijte si luxusní ubytování... Láká vás něco exotického? Hotely zpestřují svoji nabídku o atraktivní Thajské masáže, které jsou s viditelným ozdravujícím účinkem ve východních zemích praktikovány již tisíce let. Wellness hotely také nezapomínají na něžné pohlaví a pro dámy připravují beauty pobyty pro ženy. Pestrý relaxační program připravený speciálně pro ženy zahrnuje péči o tělo i stravování formou fit wellness menu. Nechte chlapy doma a udělejte si s kamarádkou skvělou dámskou jízdu... Což takhle wellness pobyt jako dárek? Věnujte romantický pobyt svoji drahé polovičce nebo rodičům pobyt pro seniory. Takový víkendový nebo i delší pobyt udělá nejen radost, ale je také praktickým dárkem, na který obdarovaný jen tak nezapomene! Portál wellness.hotely.cz se věnuje právě relaxačním pobytům ve wellness hotelech po celé České republice. Přijďte si vybrat ten Váš!

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference