Hubneme tancem

Hubneme tancem

Těm, kteří by do fitka nevkročili, ale rádi by se poměrně rychle zbavili zbytečných tuků, poradíme svižný tanec. Stačí si vybrat některý z těch, které zaplavily taneční sály v celé republice. Skotačení na parketu je koneckonců jeden z nejpřirozenějších druhů pohybu.

Se salsou v páru i sólo

Velmi dynamická je salsa, obzvláště merengue a bachata. Dají se tančit v páru i sólo. Základní krok není těžký, jen je třeba stále a stále trénovat, aby ho člověk dostal do krve a držel rytmus. Pěkně se zapotíme, kila jdou dolů a nám se vrací dobrá nálada. Když časem přidáme krokové variace, můžeme se ještě blýsknout v salsa klubech, kterých také přibývá. Kromě Prahy je najdeme v Brně, Jablonci nad Nisou, v Ostravě, v Liberci i v Plzni.

Spálíte 1 500 až 2 500 kJ/hod 
Vhodné pro: posílení kondice i tvarování postavy 
Čemu prospívá: intenzivní tanec je výdejem kalorií a vlivem na tvarování postavy podobný aerobiku. To znamená, že když budete s minimem odpočinku tančit jednu hodinu v kuse, je to podobné, jako byste aerobně cvičili. Břišní tanec pomáhá při zpevňování břicha. 

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference