Jak vybrat tu pravou relaxaci pro Vás?

13. 04. 2012

Jak vybrat tu pravou relaxaci pro Vás?

Nejlepší je reference  - ideální je mít dobré doporučení na relaxační zařízení od důvěryhodné osoby¸ ať již doporučení na lázně, masáže, lektora autogenního tréninku, nebo kterékoliv relaxační aktivity.

Bezpečnost a pohodlí - azyl po milence by měl být na dobře přístupném a příjemném místě. Pokud na masáž pojedete vozem, ať se Vám příjemně parkuje bez rizika poškození vozu, či dokonce odtahu. U všech zařízení připojujeme odkaz na mapu, tedy relaxační zařízení si můžete dobře najít.

Diskrétnost - v dobrém relaxačním zařízení Vás nikdo nevyrušuje, ať si relaxaci můžete plně vychutnat. Pokud přes masážní místnost chodí personál kadeřnictví na toaletu, není to to pravé.

Doprava - dobré dopravní spojení do masážního střediska, lázní, či místa konání semináře je plus, ideální je vlastní zabezpečené parkoviště..

Hygiena – vyměněné povlečení po předchozích návštěvnících relaxačního zařízení je hodně důležité, některá horší relaxační zařízení mohou být s hygienou na štíru.

Genius loci - pokud z místa, kde jste si relaxaci vybrali pohoda a uvolnění jen sálá, a to za dobrou cenu, ….

Klid

Relaxační hudba - pokud je Vámi vybrané relaxační zařízení vybaveno příjemnou relaxační hudbou, uvolnění to velmi napomůže.

Luxus

 

<< předchozí krok další krok >>

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference