KYPR, ŘECKO, ŘECKÉ OSTROVY

Cestovní kancelář VTT - dovolená a zájezdy - KYPR, ŘECKO a řecké ostrovy (Kréta, Kypr, Korfu, Lefkada...) v létě 2010 nabízí:

Ubytování v Řecku, ale též poznávací zájezdy na Kypr, na Krétu, na Peloponés a nově na Olympskou riviéru.

NOVĚ LÉTÁME do 5 destinací z BRNA!

Pro sezonu 2010 nabízíme letecké zájezdy s odletem z Brna na ostrov Rhodos, na Olympskou riviéru, na ostrov Zakynthos, na ostrov Kréta i na Kypr.

Transfery zdarma ze 78 míst ČR
Velmi si vážíme klientů nejen z Prahy, kde máme sídlo, ale z celé republiky. Proto nabízíme zdarma svozy na letiště v Praze ze 78 měst.

Ve všech termínech má Vaše dítě dovolenou skoro zadarmo!
Pro Vaše děti, vnuky, vnučky, synovce či neteře, zkrátka, pro nejmenší a nejmilejší členy rodiny, připravilo VTT výhodnou nabídku, kterou nazýváme RODINNÁ VÝZVA!
Za dítě na první přistýlce zaplatíte jen symbolickou cenu 3800 Kč u destinace Řecko a Řecké ostrovy 4200 Kč u destinace Kypr.

Věrnostní program
Pro stálé i nové zákazníky VTT přicházíme s nabídkou věrnostního (slevového) programu. Neváhejte a využijte co nejdříve našich výhodných slev. Slevy máme též pro seniory, skupinové nebo pro novomanžele!

LAST MINUTE nabídka
Hledáte LAST MINUTE dovolenou protože nevíte, kdy se na poslední chvíli uvolníte z práce? Nebo dáváte přednost akčním slevám na dovolenou? Vyberte si z naší nabídky last minute dovolené v Řecku a na řeckých ostrovech, nebo si prohlédněte naše akční slevy a věrnostní programy pro léto 2010.

CK VTT prodává jízdenky na autobus Express bus line ATHÉNY – BRATISLAVA – BRNO – PRAHA a zpět.

CK VTT dále nabízí zkušenosti pečlivě vybraných delegátů, kteří Vám budou ochotně k dispozici po celý Váš pobyt, zařídíme pronájem aut v zahraničí i ostatní požadavky, které budete mít. Přímo na míru je možné sestavit Vám zájezd, přesně tak, jak si stanovíte, využijte proto naši nabídku INDIVIDUÁLNÍ TURISTIKY.

Věříme, že nabídka CK VTT Vás natolik zaujme, že se rozhodnete pro koupi zájezdu přímo u specialisty, tedy u CK VTT.


O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference