Lázně - relaxace v lázních - PR článek

10. 06. 2015, Lázně

Vyrazte na víkend do lázní

Nevíte, kde vám hlava stojí? Dejte sbohem uspěchané civilizaci a využijte lákavé a cenově příznivé nabídky lázeňských domů. Dopřejte si odpočinek se zdravotními benefity.

Spojte příjemné s užitečným

Že pobyt v lázních lidskému organismu náramně svědčí, věděli už staří Římané. Na tuto tradici navázalo novodobé lázeňství, a tak se v 19. století stalo pro movitější vrstvy velkou módou jezdit na ozdravné pobyty do lázeňských měst, kde si užili bohatého kulturního programu a zároveň pomocí nejrůznějších procedur a léčivých pramenů prospěli svému zdraví. Dnes si tento luxusní zážitek můžete díky víkendovým pobytům dopřát i vy.

Ozdravte tělo i ducha

Jste přepracovaní, unavení a věčně ve stresu? Moderní životní styl klade na člověka velmi vysoké nároky. Ale pokud se nenaučíte správně relaxovat, dopracujete se časem k poruchám spánku a vysokému krevnímu tlaku. Předejděte fyzickým i psychickým obtížím zavčasu a užijte si skvělý víkendový pobyt plný dobrého jídla a blahodárných lázeňských procedur.

Relaxujte jako králové

V moderních lázeňských wellness centrech nebudete vědět, kterou proceduru zkusit dřív. Lákavé medové, čokoládové nebo aromaterapeutické masáže předčí veškerá vaše očekávání. A co teprve voňavé koupele ve vířivce nebo relaxační pobyty v solných jeskyních. Hned poté si můžete protáhnout tělo na golfu, tenise nebo při procházce po okolních přírodních památkách. Dělejte celý víkend jen to, co vás baví.

Zbavte se zdravotních obtíží

I krátkým lázeňským pobytem prospějete svému zdraví. Pobolívají vás klouby? Vydejte se na víkendový pobyt například do Konstantinových lázní. Zdejší minerální léčivá voda je vyhlášená svými příznivými účinky právě na pohybový aparát. Nahřejte si kosti v sauně a parních lázních, vyzkoušejte unikátní Kneippovy chodníčky, nechte si odblokovat ztuhlé svaly při masáži a odpočiňte si ve vířivce. Zaručujeme, že se domů vrátíte jako znovuzrození.

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference