Letní móda z Nizozemska

DO PRÁCE
 
Nudí vás už klasické kostýmky? Je na čase je oživit! Pod černé sáčko si oblékněte světle fialovou košili. Amsterodam velí takovou, která lze pod límečkem zavázat a poodhalit tak dekolt, jenže s jejím sháněním budete mít problémy. Pokud neuspějete, vyzkoušejte klasický střih, ale několik horních knoflíčků nezapínejte.
 
 
VE STYLU HOLLYWOODU
 
Nyní by se dalo čekat, že začnu popisovat miniaturní oblečky a la Britney Spears. Omyl. Jedná se totiž o klasický styl glamour, který lze obléci do zaměstnání i na večírek. Jak na něj?Zapněte si bílou košili (horní knoflíčky opomeňte), zastrčte ji do šedé sukně v délce ke kolenům a jako třešničku na dortu si obujte červené lodičky.
 
 
DO DEŠTĚ
 
A vlastně kamkoli ven.Nemohla jste přehlédnout tak moderní trenčkoty,v Česku známé pod názvem baloňák. Nyní si vyberte světlounce šedý a kolem krku si zavažte světle modrý šátek s bílými puntíky.
 
 
MAGICKY
 
Názvem tohoto modelu chci poukázat na to, že v něm budete čarovat, či spíše okouzlovat… Kdykoli budete chtít vypadat božsky (především se takovéto oblečení hodí na večírky), navlékněte si černé asymetrické šaty připomínající kimono (ale pozor: s výstřihem a na kratší straně musí být v délce „mini“). A celé doplňte úchvatnými červenými sandálky.
 
 
SLAVNOSTNĚ
 
Pro opravdu slavnostní příležitost oceníte takzvanou velkou večerní, která má v podání Viktora a Rolfa podobu šatů s korzetovým vršek bez ramínek a objemné mnohavrstevné sukně.
 
 
NA OSLAVU
 
Chápu, že na oslavách, kde se schází celá rodina, včetně konzervativních tetiček z druhého kolena, chcete působit poněkud usedleji. Ale vzhledem k tomu, že pečlivě sledujete trendy, nechcete se jich úplně vzdát. Zapeklitá situace…ale nikoli bez řešení! Oblékněte si bílou halenku, přes ni džínovou vestičkou a na nohy šedé hedvábné kalhoty. A nakonec si možná tento outfit zamilujete natolik, že ho budete nosit i jinam než na rodinné oslavy.
 
 
SPORTOVNĚ
 
Představuji vám úžasně ležérní, naprosto pohodlný kousek – šaty, které vznikly naklonováním košile a županu. Jako domácí úbor vhodné pro všechny, sportovněji laděné čtenářky v nich mohou vyrazit bez problémů i ven.
 

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.