Naučte se břišní tance - sama a doma

Připravte se rozhýbat boky! Břišní tance jsou nejnovější metodou (tím myslím u nás; v Egyptě a Turecku mají samozřejmě dlouhou historii), při které se rýsují křivky, a přitom si užijete spoustu zábavy. 
 
Základní pohyby jsou jednoduché, a tak pro vás nebude problém naučit se je s mým návodem sama. Skvěle tím procvičíte nohy, bříško a zadeček. A především posiluje vaše sebevědomí – při tanci si své tělo zamilujete bez ohledu na jeho tvar či velikost!
 
Každému cviku věnujte týden, kdy ho trénujte každou volnou chvilinku. Měsíc uběhne jako nic, a budete schopná kroutit se jako arabská princezna!
 
1. týden : HADÍ RUCE
 
Technika: Rozkročte nohy na šířku ramen. Pomalu zvedejte pravou paži (prsty směřují dolů) v tomto pořadí: rameno, loket, zápěstí. Potom paži vracejte zpět, zatímco budete cvik opakovat na levou.
 
Ideální opakování: 3 série po patnácti
 
Vykouzlí vám: svůdná ramena a štíhlé tricepsy
 
2. týden: KROUŽENÍ BOKY
 
Technika: Opět se postavte na šíři ramen, rukama se chyťte v pase. Stáhněte hýždě a vysuňte pánev dopředu, aniž byste ale prohýbala záda! Pak pánev směřujte doleva, dozadu a nakonec doprava. Nezapomeňte na vtažené bříško!
 
Ideální opakování: 3 série po 25 kroužcích
 
Vykouzlí vám: pevný zadeček a ploché bříško
  
3. týden: ZASTRKÁVÁNÍ BŘICHA
 
Technika: Stoupněte si s nohama u sebe vzpažte. Nyní vtáhněte břišní svalstvo dovnitř, jakoby k žaludku. Poté vraťte do původní polohy.
 
Ideální opakování: 3 série po 25
 
Vykouzlí vám: plošší bříško
 
4. týden: TŘEPETÁNÍ
 
Technika: Znovu se postavte, aby se vnitřní strany nohou dotýkaly. Pro větší intenzitu pokrčte kolena. Pak zvedněte pravý bok, zatímco levý se budete snažit dostat co nejníže. Vystřídejte strany.
 
Ideální opakování: 3 série po 20
 
Vykouzlí vám: užší boky a vypracovaná stehna
 
 

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference