Neobvyklý projekt: Lázně na hoře Rigi

 Podle informací Neue Zürcher Zeitung byla stavba lázní v centrálním Švýcarsku od architekta Mario Botty již do detailu projednána a kantonální rada s ní souhlasí. Projekt s názvem „Rigi Kaltbad“ musejí ještě v referendu schválit obyvatelé místní oblasti Weggis, což je oblíbené výletní a turistické místo. Vedle lázní Bottův návrh počítá také s rekonstrukcí stávajícího hotelu, vybudováním domu s 24 novými byty, novým náměstím a také nádražní budovou pro zubačkovou lanovku. Nové náměstí ve středu vesnice by mělo vzniknout na střeše dvoupatrových lázní zasazených do terénu. Kamennou mozaikou vydlážděné náměstí bylo pojmenováno „giardino minerale“ (zahrada nerostů). Do mozaiky jsou vloženy skleněné krystaly přinášející denní světlo do podzemních, termální vodou vyhřívaných lázní.

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference