Přichází čas francouzského svádění

19. 04. 2012, Kosmetika
Většinou ráno před úprkem z domu popadneme flakon a rychle se něčím nastříkáme… Jistě, tu a tam si dopřejeme lázeň s vonnými krystaly a natíráme se parfémovaným tělovým mlékem. Je však čas pro změnu.

Říká se, že když použijete parfém ve správné míře, jeho vůni byste měla zachytit jen vy sama a ten, kdo se k vám přiblíží natolik, aby vás mohl políbit.

Chcete-li využít schopností vůní vzbudit milostnou touhu, navoňte si horní ret, lokty z vnitřní strany nebo hřbety rukou.

Jiní radí namasírovat si parfémem spánky nebo si jej nanést do vlasů. Můžete rovněž sáhnout po vlasových mlhách – čili speciálních sprejích, které dopňují tělové řady mnohých parfémů.
Tuhý parfémovaný balzám si můžete natřít do podpaží či na vnitřní stranu stehen a celé tělo si zase můžete poprášit vůní ve formě parfémovaného pudru. Zvlášť se doporučuje oblast mezi prsty u nohou, kotníky nebo spodní část zad.

Pudry se většinou prodávají s měkkou labutěnkou a některé pudry jsou dokonce obohacené o drobné třpytky, takže na těle zanechají stopu nejen voňavou.
 Jak si vybrat správný parfém
Tady pomůže jedině zkoušení. Kdo chce nějaký parfém skutečně posoudit, musí s ním nějakou dobu žít. Doporučuje se vyzkoušet nejprve menší koncentraci, například kolínskou vodu.
U parfémů různého typu dokážete posoudit a porovnat 5 až 6, zatímco podobné jen 2 až 3. Nos se rychleji unaví u těžších vůní, proto je třeba při výběru nových vůní vždy začít s těmi lehčími.
Ale pozor na používání více parfémů současně. Každý parfém je sám o sobě harmonickým celkem. Současným používáním různých parfémů se narušuje charakter jednotlivých vůní..

Jakou vůni a kdy použít
Čím je příležitost a prostředí oficiálnější, tím lehčí a nenápadnější by měl parfém být. Pro denní použití se doporučují vůně ve formě Eau de Toilette nebo Eau de Cologne.

V teplých ročních obdobích je lepší používat přírodní, svěží vůně květinového charakteru, v zimě si můžete dovolit těžší. Především ale platí, že vůně je podřízena vlastnímu vkusu a momentální náladě.

Tip:Parfém působí nejlépe tam, kde je pokožka nejteplejší a nejprokrvenější. Taková místa naleznete za ušima, na pulzu a v loketním důlku. Velmi dobře drží vůni čerstvě umyté vlasy, oblečení z přírodního materiálu a kožešiny. Obzvlášť dlouho udrží pokožka vůni pod oblečením

 

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.