Relaxace.cz restart

20. 08. 2013, Relaxacni techniky

 

Relaxace.cz restart

Snad nikdy v historii nebyl kolem tolik změn a došlo i na nás - měníme Relaxace.cz. Budeme přinášet novinky ze světa relaxace a tipy, jak o sebe příjemně pečovat.

Budeme se věnovat i fungování mozku, který nás nepřestává fascinovat a standardně využíváme jen zlomek jeho kapacity. Zaměříme se na techniky relaxace a vhodné relaxační pomůcky.

 

Zajímavý program: jak funguje mozek

Jak moc jste se již setkali s programem neurorestart?

 Je to video od člověka, který mozek umí používat zajímavým způsobem - patří mu prosperující firma, pořádá festivaly a je jedním z 9 lidí na světě, kteří jsou mistry v chození po žhavém uhlí. A je Čech a osobně jej znám 2 roky.

Reference účastníků naleznete ZDE:

http://bit.ly/jakdopadlneurorestart

 

Jaký největší “aha-moment” jste si z videa odnesli Vy?

Za www. Relaxace.cz

Aleš

P.S: Link je tzv. affiliate link. Pokud přes něj vstoupíte a nakoupíte, získá Relaxace.cz část peněz. Cena pro Vás je stejná, ať vstoupíte přes tento odkaz, nebo ne.

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference