Relaxace zdarma, nebo se zárukou?

20. 08. 2013, Relaxacni techniky

Relaxace zdarma, nebo se zárukou?

Představte si, že máte k dispozici relaxační kurs zdarma, nebo za peníze a se 100% garancí vrácení peněz.

 

Kterému dáte přednost?

U kursů zdarma je super, že nás nic nestojí. A zase platí – co je zadarmo, je bez ceny. A podle toho se k nim máme tendenci chovat. Zadarmo můžete „nasát“ zajímavé informace.

Často programy na konci neplacené verze dají možnost i placené verze.

Osobně se mi líbí kursy, kde je 100% garance vrácení peněz. Bez dodatečných otázek. Nebyli jste spokojení – to nás mrzí, tady máte peníze zpět. Osobně na mě tato záruka velmi působí. Nebývá na poli relaxace až tak častá.

Ukázku kursu se zárukou je často tzv. affiliate link - tedy pokud přes něj vstoupíte a nakoupíte, budeme mít z Vašeho nákupu provizi, pro Vás je cena stejná ať vstoupíte přes tento odkaz, nebo přes jiný.

http://bit.ly/jakdopadlneurorestart

 

Kolik znáte kursů z oblasti relaxace, které nabízejí 100% záruku vrácení peněz? Moc by se mi líbil meditační zájezd do Nepálu s tím, že pokud nebudu spokojený, dostanu všechny peníze zpět. Škoda, že jej nikdo nenabízí ...

Za www.relaxace.cz

Aleš

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference