Smrže: Jarní lahůdka plná tajemství

A ta místa mají v sobě téměř vždy něco podivného – opuštěné sady a zahrady, zpustlé parky, hřbitovy, výkopy, přehoustlá mlází a lesní okraje, zapomenuté lesní cesty, zanedbané břehy řek a potoků, paseky po vývratech a lesních požárech a také spáleniště po stozích slámy v políchVe světové historii byli američtí houbaři ohromeni neobvykle silným výskytem smržů v Yelowstonském národním parku  na jaře roku 1989 po obrovských podzimních požárech, Kanaďané zaznamenali extrémně velký výskyt smržů v roce 1981 v okolí sopky Mt Helene  rok po erupci. Naše houbaře zase vzrušily bohaté nálezy smržů v letech 2005 až 2006 na městských okrasných záhonech, nastýlaných nakupovanou dřevní štěpkou.

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference