Twin tips

Twin tips v ČR

Doména TwinTips.cz zatím čeká na svoji příležitost. Pokud chcete spolupracovat při jejím provozu, či ji přímo koupit, prosím, napište na info@relaxace.cz, třeba se domluvíme.

TwinTips - je relativně novinka

Definice z anglické vikipedie je ZDE:

Kdo lyžuje rád mimo sjezdovky, má k dispozici několik variant jak si užít panenské přírody.

Jednou možností jsou běžky, velmi populární u nás, protože naše "kopečky" jsou na ně jako dělané. Na Slovensku je populárnější Ski alp. Mají daleko ostřejší hřebeny, vyšší hory, kde to na hřebeni hodně fouká. A někoho na běžkách by mohlo i zfouknout.

Někdy je vítr tak silný, že ohne i speciální "mačky", kterými jsou skialpy vybaveny.

Někdo dává přednost sněžnicím. Jejich princip je velká plocha, díky které se člověk nepropadá. Zase to má jiné nevýhody - špatně se jde do kopce a z kopce se člověk "nezklouzne".

Skialp je fajn. Jen jízda z kopce v terénu s "normálními" skialp lyžemi není pro začátečníky, ani pro středně pokročilé lyžaře.

Twin tips mají výhody skialpu a vypadá to, že je čeká velká budoucnost. Jak se na ně díváte Vy?

 

 

Další články

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference