Víte jak bude vypadat manikúra pro letošní podzim?

Prakticky všichni návrháři se zbláznili do nového umění – malování na nehtech, což i příhodně nazvali – „nail art“ (= nehtové umění).
 
Reklamy na nás sice pořád útočí s extra lesklými nehty, často i se třpytkami, flitry atd., a tak pravděpodobně nevíte, že to právě „in“ není! Nehty modelek neodrážely světla, naopak se pyšnily matnějším vzhledem!
 
Pokud jste dosud patřila, co se týče nehtů, mezi konzervativnější čtenářky, pokuste se troch odvázat! Dobrým startem se vám mohou stát nehty na nohou – sezóna páskových sandálků už skončila, takže je nemusíte na veřejnosti odhalovat, tudíž se nemusíte stydět ani za něco extravagantnějšího!
 
Například skvělou alternativou jak začít bývá francouzská manikúra. Ale ne ta klasická růžovo-bílá, vyzkoušejte i jiné barvičky! Lila s růžovou na konečcích nehtů, béžová se stříbrnou, nebo i rudou s borůvkovou…
 
Triky od návrhářů:
 
 
John Galliano je naprosto věrný klasické rudé…S tou snad nemůžete nic zkazit!
 
Návrháři Gucci vymysleli skvělou alternativu k zmíněné francouzské manikúře – nehtíky nalakujte černě a bílé obloučky místo na konečcích nalakujte na „začátku“.
 
Chanel předvedl zajímavé, nádherné „lakování“, i když přesto k výstřednosti má daleko – uprostřed nehtu veďte tenkou svislou černou linku. A navíc tím nehtíky i opticky prodloužíte.
 
Donatelly Versace se zamilovala do zářivě žluté! Na jejích přehlídkách jste tuto barvičku mohli vidět nejen na kabátech a jiném oblečení, dokonce i na nehtech!

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.