Víte jak zvýšit účinnost samoopalovacích krémů?

Pokud těmto krémíkům příliš nedůvěřujete, mohu vás z vlastní zkušenosti uklidnit, že skutečně fungují. A námitky typu, že jste „samoopalovák“ před několika lety vyzkoušela, a zoranžověla jste jako pomeranč, už nyní nejsou na místě. Jejich technologie se neustále rapidně zlepšuje, takže kosmetické značky přicházejí každým rokem s novými a novými modely.
 
Jak se ale pro jistotu nějakým nedokonalostem při tomto umělém opalování vyhnout?
Dodržujte následující rady, a nádherně bronzovou pokožku budete mít i vy!
 
 
1. Jste-li hodně bledá, vyhněte se tmavým odstínům! A svůj vyvolený před procedurou ještě vyzkoušejte na předloktí, abyste měla představu, jak se pak vybarvíte.
 
2. Před začátkem nanášení proveďte kompletní peeling celého těla. Ten totiž odstraňuje odumřelé buňky, takže výsledná barva bude rovnoměrnější.
 
3. Těsně než zahájíte, natřete všechna sušší místa na vašem těle (především lokty, chodidla a kolena, ale podle potřeby třeba celé nohy) hydratačním krémem.
 
4. A nyní se konečně dostáváme k vrcholu programu. Samoopalovací krém začněte nanášet odzdola nahoru (tedy jako první přijdou na řadu chodidla) až po obličej. Ten natřete tak, že si nejprve napatlete tváře a krém odsud rozmažete i na nos, čelo, bradu a krk. Nezapomínejte ani na místa, kde končí obličej a začínají vlasy!
 
5. Vydáte-li se do zahraničí, poohlédněte se po odstraňovači umělého opálení (pro případ, že se vám 4. krok příliš nepovede) od značky St. Tropez (v originále se jmenuje St.Tropez Self-Tan Remover a stojí kolem 15 euro)
 
6. Snad vám ani nemusím připomínat, že žádné opálení, ať už od sluníčky či od krému, netrvá věčně. To druhé vám vydrží průměrně jeden až dva týdny, ale záleží na značce – některé mnohem déle!

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.