Znáte zážitkové kurzy Arbor Vitae?

Arbor Vitae je zážitkový kurz o odvaze k rozhodnutí a o zodpovědnosti za ně. Budeme se ptát, jak se vlastně rozhodujeme a jak bychom si proces volby mohli usnadnit. Uvědomíme si, co při rozhodování prožíváme. Vyzkoušíme si nést zodpovědnost za svá rozhodnutí a budeme hledat, kde k nim vzít odvahu. Zažijeme radost z učiněného rozhodnutí a z jeho naplnění skutkem. Pokusíme se rozhodovat tak, abychom si za svým rozhodnutím mohli stát.
Arbor Vitae je integrační kurz, je tedy otevřený i lidem s tělesným nebo smyslovým postižením.
Arbor Vitae navazuje na dlouhou řadu zážitkových kurzů konaných pod hlavičkou občanského sdružení Užitečný život. Vycházíme z metodiky Prázdninové školy Lipnice, k jejímž poznatkům přidáváme své vlastní více než desetileté zkušenosti ze zážitkové pedagogiky a integrace. Program kurzu se skládá z pestré škály aktivit, od fyzicky či psychicky náročných, strategických, po tvořivé a oddychové. Programy na sebe navazují a jsou logicky provázány. Program kurzu bude intenzivní, ale nebude chybět vzájemná zpětná vazba a diskuze o prožitém, které umožní zpracovat zážitky a pocity a formulovat zkušenosti pro běžný život. Zážitkový kurz poskytuje bezpečný prostor pro ponoření se do sebe i pro otevření se světu.

 

www.arbor-vitae.cz

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.